Вітаємо з Днем народження голову Райгородської сільської ради!

Дата: 01.07.2021 08:30

Сьогодні свій День народження святкує голова Райгородської сільської ради Віктор Миколайович Михайленко!

Весь робочий колектив вітає Вас сьогодні з днем народження. За той час, який ми провели в тісній співпраці, Ви проявили себе як виключно чесний, відкритий, готовий до роботи чоловік. Ми всі дуже цінуємо Ваш професіоналізм та бажаємо зберігати ще дуже довгі роки таку ж бурхливу енергію і спрагу щодня робити якісь нові відкриття. Нехай у Вашому житті буде якомога більше світлих моментів. Хай у житті все вдається, хай доля пишеться Вами, а не диктує Вам свої правила. Нехай гра життя буде не просто захоплюючою і азартною, але й дуже вигідною для Вас. Нехай Ваші друзі та колеги будуть надійною фортецею і тим місцем, де завжди зможуть підтримати і зрозуміти. Не втрачайте свого натхнення і з посмішкою зустрічайте кожен день, кохайте і будьте коханими, з днем народження, всього найкращого!