Вітаємо з Днем народження!

Дата: 23.05.2021 11:45

Сьогодні свій День народження святкує староста Юрковецького старостинського округу Райгородської сільської ради Сергій Ємсенко.

Шановний Сергію Михайловичу,

Вже стало традицією вітати всім дружним колективом кожного наших співробітників з днем народження. І ось, сьогодні в Ваш день народження наш дорогий колега, ми вітаємо Вас з цим днем. І хочемо сказати: Свідомість того, що Ви стали ще на рік дорослішим, і лякає і одночасно радує. Адже на кожне своє День народження Ви повторюєте свої найпотаємніші бажання, і стаєте до них ще і ще ближче. Бажаємо Вам, щоб Вами пишалися всі рідні і близькі, щоб друзі завжди були поруч. Бажаємо кохати, любити життя, любити дім, любити всіх хто поруч, любити навіть ковток повітря який дає нам жити, любіть, і Ваше життя наповниться сенсом. А ще бажаємо відчувати щастя в кожній дорогій для Вас людині, у кожній прожитій хвилині, і в своєму серці. Нехай свято в Вашому житті буде кожен день, хай буде радість, веселість, гучний сміх. Вірте в себе, у свій успіх, у свою перемогу.