ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Дата: 21.05.2021 10:48

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Відділ обслуговування громадян сервісний цент № 14  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області з метою інформування пенсіонерів  стосовно термінів перерахунку пенсії у 2021 році відповідно до  аб. 5  ч.4ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» повідомляє наступне, що згідно із Законом України від 19.09.2019 №115-IX «Про внесення змін до Закону України « Про збір  та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи  фізичних осіб», який набрав чинності 01.01.2021 року, звітність про нарахування єдиного внеску  в розмірах, визначених  відповідно до Закону України « Про збір  та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» подається у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб(єдиного податку ) до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки та порядку, встановленого Податковим кодексом України.

Податковий розрахунок за I квартал 2021 року буде подано у період з 01квітня по 10 травня поточного року.

Враховуючи вищевикладене, Пенсійний фонд України повідомляє про проведення  в червні 2021 року  відповідного перерахунку пенсій пенсіонерам  з 01.04.2021   при умові надходження звітів  страхувальників  за перший квартал поточного року. Перерахунок пенсій буде здійснено  без додаткового звернення пенсіонерів.