В ЦНАПі відбувся виїзний прийом громадян представниками Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Немирівського бюро правової допомоги

Дата: 18.05.2021 15:15
Кількість переглядів: 2011

18 травня 2021 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Райгородської сільської ради в смт. Ситківці представники Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Немирівського бюро правової допомоги провели прийом громадян. Відвідувачі мали змогу одержати допомогу в оформленні пенсії, консультації щодо пенсійних виплат, порядок перебування в Центрі зайнятості та допомоги у працевлаштуванні, допомогу у складанні позовної заяви та юридичної консультації.

19 травня 2021 року в с. Райгород буде проведено виїзний прийом громадян спеціалістом Немирівського бюро правової допомоги.

Нагадуємо: виїзний прийом в приміщенні ЦНАП смт. Ситківці відбуватиметься кожного другого вівторка місяця, в с. Райгород кожен перший четвер місяця.