Райгородська ТГ виграла грант в конкурсі "Комфортні громади"

Дата: 17.05.2021 15:53

Завершився конкурс Вінницької обласної ради «Комфортні громади». За підсумками конкурсу Райгородська ТГ виграла грант на проєкт «Камери відеоспостереження – запорука захисту та безпеки жителів Райгородської громади». Загальна вартість проєкту – 223389,00 грн.

Цей проєкт включає придбання та встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та супутнього обладнання в місцях громадської активності, в’їздів та виїздів з сіл та комунальної власності Райгородської громади. Камери планується встановити в десяти селах Райгородської громади в загальній кількості 15 шт.

Метою Проєкту є підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку, посилення безпеки дорожнього руху, запобігання злочинності. Створення інформаційно-телекомунікаційної систем для організації та утворення умов для посилення громадської та особистої безпеки мешканців сіл громади шляхом встановлення відеоспостереження в громадських місцях сіл; зниження ймовірності реалізації погроз кримінального та іншого характеру.

Камери планується розмістити таким чином:

с. Червоне – 2 шт.

с. Мельниківці – 2 шт.

с. Ометинці – 2 шт.

с. Юрківці – 1 шт.

с. Джуринці – 1 шт.

с. Коржівка – 1 шт.

с. Нові Обиходи – 1 шт.

с. Семенки – 1 шт.

с. Нижча Кропивна – 1 шт.

с. Вища Кропивна – 3 шт.