12 травня в с. Райгород відбулось засідання виконавчого комітету Райгородської сільської ради. В ході засідання було розглянуто 5 питань:

Про внесення змін до рішення чергової 2 сесії 8 скликання від 22.12.2020 р.

- Райгородської сільської ради «Про бюджет Райгородської сільської територіальної громади на 2021 рік»

- Про затвердження КП «Господар Райгородської сільської ради» тарифів на послуги населенню на території Райгородської сільської ради

- Про підтвердження факту зміни вулиці та номера житлового будинку на території Райгородської сільської ради.

- Про виділення матеріальної допомоги громадянам Райгородської сільської ради.

- Про заслуховування звіту по гуртковій роботі загальноосвітніх закладів Райгородської сільської ради.

- Про затвердження графіків роботи будинків культури на території Райгородської сільської ради.