Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 30.04.2021 13:51

ОГОЛОШЕННЯ!
Райгородська  сільська рада
(адреса: с. Райгород, вул. Миру, 16)

оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Райгородська ЗОШ I-III cт. Райгородської сільської ради:

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у продовж 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: Україна, 22865, Вінницька обл., Немирівський р-н, селище міського типу Ситківці, вул. Франка 1., будинок 5 Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Райгородської сільської ради Немирівського району Вінницької області (Відділ освіти, культури, спорту та туризму).

Додаткова інформація щодо конкурсу надається за телефоном 3-55-42