УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 21.04.2021 09:12

Відділ соціального захисту населення інформує:

УВАГА!!!
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 р. № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  з 01 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами відділу соціального захисту населення Райгородської сільської ради виключно з формуванням електронної справи через платформу ПК «Соціальна громада».

Подати заяви та необхідні оригінали документів для оформлення допомог, субсидії та пільг та отримати консультацію можна звернувшись до таких старостинських округів:

• Райгородська сільська рада
  • Ситковецький старостинський округ
  • Мельниковецький старостинський округ
  • Ново Обиходівський старостинський округ

Крім того наголошуємо про те, що відділом соціального захисту населення Райгородської сільської ради проводиться виключно прийом громадян та формування поданої справи. Управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації опрацьовує поданий пакет документів та здійснює нарахування та виплату допомог, субсидій та пільг.

Відділ соціального захисту населення
Райгородської сільської ради