Людмила Головашич - голова Гайсинської РДА здійснила робочий візит до Райгородської громади (ФОТО)

Дата: 15.04.2021 12:03

На запрошення сільського голови Віктора Михайленка 14 квітня 2021 року голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич разом з заступниками Сергієм Несвятим та Дмитром Альчуком відвідали Райгородську громаду.
     Під час візиту відвідали Новообиходівську ЗОШ І-ІІІ ст., амбулаторію, а також подивились як ідуть ремонтні роботи територіального підрозділу ЦНАП.
     Окрім того, відбулось обговорення з Райгородським сільським головою Віктором Михайленком актуальних питань життєдіяльності громади, серед яких ключовим є діяльність закладів охорони здоров’я на території громади. У обговоренні взяли участь в.о. директорки КНП «Райгородський сільський центр ПМСД» Інна Олексийчук та сімейний лікар Віталій Олійник.