Учениця 10 класу Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Райгородської ТГ Богданна Чернецька взяла участь і стала переможницею у літературно-краєзнавчому конкурсі «Золота спадщина Поділля» в номінації «Майстри подільського слова».

Для своєї роботи вона обрала життєвий і творчий шлях нашого земляка, письменника, журналіста, кінорежисера, сценариста, перекладача – Владислава Володимировича Таранюка.

За підсумками обласного літературно-краєзнавчого конкурсу «Золота спадщина Поділля» Богданну Чернецьку запрошено на обласну конференцію учасників-переможців у Вінницькому обласному центрі туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.
     Маємо надію, що надалі в конкурсах на всіх рівнях, від місцевих до всеукраїнських та міжнародних, кількість учасників від Райгородської громади буде тільки збільшуватись.