Райгородський сільський голова Віктор Михайленко підписав меморандум про співпрацю з Гайсинським міським головою Анатолієм Гуком. Відтепер вчителі Райгородської громади отримуватимуть послуги від Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради та «Інклюзивно-ресурсного центру» Гайсинської міської ради.

     Дана потреба виникла в зв’язку з ліквідацією установ Немирівського району, які обслуговували освітні заклади нашої громади та з метою економії коштів. Основою співпраці Райгородської та Гайсинської громад буде здійснення атестації педагогічних кадрів, організація методичної роботи, комплексна оцінка розвитку дітей з особливими освітніми потребами та надання корекційно розвиткових послуг для дітей з особливими освітніми потребами Райгородської громади.

     Щиро дякуємо Гайсинському міському голові Анатолію Гуку, директору КУ «ЦПРПП Гайсинської міської ради» Віталію Сичу, директорці КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради Ларисі Фурсовій. Сподіваємось на якісну співпрацю!