Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 26.03.2021 09:12

Спеціаліста апарату Райгородської сільської ради (з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи)

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Завдання, обов'язки   та   повноваження:

Організовує розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них.

Розробляє заходи щодо проведення тимчасового відселення та евакуації населення із зон надзвичайних ситуацій.

Організовує роботу, пов’язану з визначенням можливості задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, національної економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Подає пропозиції щодо формування довгострокових і річних програм мобілізаційної підготовки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 3-55-42