Проведено робочі наради з керівниками закладів освіти та культури (ФОТО)

Дата: 22.03.2021 16:43
Кількість переглядів: 1960

Начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Тетяна Панасенко провела робочі наради з керівниками закладів освіти та культури. До порядку денного зустрічей були включені питання співпраці з інклюзивно- ресурсним центром та центром професійного розвитку педагогічних працівників, трудової дисципліни, атестацій, пожежної безпеки в закладах, роботу закладів в умовах covid-19, типові штатні розписи, а також розглядалося питання графіків роботи закладів культури та бібліотек Райгородської громади для подальшого затвердження виконавчим комітетом Райгородської сільської ради.

Фото без опису     - Роботу сьогодні  слід спрямовувати по-новому. Ми всіляко сприятимемо розвитку освіти і культури в Райгородській громаді. Колективи націлюємо на співпрацю та результативність, -  зазначив в ході зустрічей сільський голова Віктор Михайленко. - Будемо працювати з віддачею, буде й відповідний позитивний результат.