Відбулося засідання виконавчого комітету Райгородської сільської ради

Дата: 18.03.2021 10:47

15 березня 2016 року в Райгороді відбулося засідання виконавчого комітету Райгородської сільської ради.

До порядку денного було включено десять питань:

• Про роботу закладів культури, розташованих на території Райгородської сільської ради.
  • Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на території Райгородської сільської ради.
  • Про план роботи виконавчого комітету Райгородської сільської ради на ІІ квартал 2021 року.
  • Про відзначення на території Райгородської сільської ради 35-річниці Чорнобильської катастрофи.
  • Про впорядкування нумерації та присвоєння поштової адреси на території Райгородської сільської ради.
  • Про проведення санітарної рубки сухостійних дерев на території Райгородської сільської ради.
  • Про надання пільги на харчування в комунальних закладах Райгородської сільської ради.
  • Про виділення матеріальної допомоги громадянам Райгородської сільської ради.
  • Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна за межами населених пунктів Райгородської сільської ради.
  •  Створення комісії по проведенню обстеження водогонів та утворенню тарифів на водопостачання.

Було заслухано інформацію щодо питання тарифів на водопостачання в селі Нові Обиходи. Члени виконавчого комітету категорично не погодилися зі спробою ДП «Сільсервіс» підвищити тарифи для населення, тому прийнято рішення про створення комісії по проведенню обстеження водогонів та утворенню тарифів на водопостачання на території Райгородської сільської ради.