ПРОТОКОЛ №1 засідання Молодіжної ради при Райгородській ТГ

Протокол №1

засідання Молодіжної ради

при Райгородській ТГ

с.Райгород                                                                               «28» лютого 2021 року

Загальна кількість членів Молодіжної ради: 22 особи.

Присутні: 18 осіб (список додаємо в кінці).

На засіданні присутні 18 членів Молодіжної Ради. Збори правомочні.

Порядок денний:

1. Висвітлення діяльності Молодіжної ради у соціальних мережах;

2. План роботи на березень-грудень 2021 року;

3. Залучення представників з усіх сіл Райгородської територіальної

громади до молодіжної ради;

4. Участь у конкурсі проєктів, який реалізується у Вінницькій області за

підтримки Британської ради в рамках проєкту «Активні громадяни».

За затвердження порядку денного голосували: усі – одноголосно;

По першому питанню:

Слухали: Міченко Світлану, яка запропонувала обрати Синеньку Аліну прес-секретарем Молодіжної ради при Райгродській ОТГ з метою висвітлення діяльності  у соціальних мережах.

Голосували:

«за» – 18;

«проти» 0;

«утримались» 0.

Вирішили: Призначити прес-секретарем Молодіжної ради при Райгородській сільській раді Синеньку Аліну та доручити їй створити сторінки Молодіжної ради у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

По другому питанню:

Слухали: Марчук Олену яка запропонувала організувати екологічний рух, який буде спрямований на збереження довкілля. Увага націлена на організацію прибирання територій Райгородської громади.

Слухали: Лісович Олену , яка запропонувала організувати ремонт спортзалу в с.Райгород, що знаходиться на території будинку культури.

Слухали: Міченко Світлану, яка запропонувала, облагородити земельну ділянку в центрі с. Райгород, що знаходиться біля парку. А саме вирівнювання території, посів газону та висадка туї .

Слухали: Міченко Світлану, яка запропонувала відновити зону відпочинку в с.Райгород на березі річки Південний Буг. Побудувати кладку, облаштувати місце для розведення вогню, розчистити територію, закупити гамаки для комфортного відпочинку.

Слухали: Цюпку Всеволода , з пропозицією проведення занять зі змішаних бойових мистецтв, тренером з яких буде, безпосередньо,  Цюпка Всеволод. Також , акцентував увагу, що для занять варто придбати мати,  2 груші, також інший інвентар для даного виду спорту.

Слухали: Марчук Олену, з пропозицією проведення занять з Йоги тренером  яких буде Юрченко Альона жителька села Райгород.

Слухали: Петрище Олександра, який підняв питання з реставрації стадіона в селі Райгород. Також озвучив, що варто закупити спортивний інвентар такий як: сітки, м’ячі, форму для футбольної команди.

Слухали: Заєць Леся, запропонувала на березі річки Південий Буг біля зон відпочинку розмістити баки для сортування сміття.

Слухали: Марчук Олену, яка запропонувала проводити літні кіно перегляди під відкритим небом по селах Райгородської ОТГ.

Слухали: Олексієнко Аліну, яка запропонувала налагодити контакти із старостами Райгородської сільської ради та жителями територіальної громади, для визначення потреб населення.

Слухали: Міченко Світлану, яка запропонувала провести опитування у соціальних мережах  інстаграм та фейсбук, щоб провести аналіз зацікавленості жителів ОТГ з даних питань.

Вирішили: Призначити відповідальних за складення плану роботи на березень-грудень 2021 рік. – Міченко Світлану, Олексієнко Аліну, Заєць Лесю.

По третьому питанню:

Слухали: 1. Петрище Олександра, який провів бесіду  з жителями Червоного, Нових Обиходів та Мельниківець,  щодо вступу бажаючих представників відповідних сіл до молодіжної ради Рйгородської ОТГ.

Слухали:  Олена Марчук, яка взяла на себе ініціативу, поспілкуватися з жителями с. Юрківці та    с. Джуринці, які мають розповсюдити інформацію про молодіжну раду серед односельців.

Вирішили: доручити Олені Марчук та Олександру Петрище зайнятися питанням з залучення представників усіх сіл Райгоодської  ОТГ до молодіжної ради.

По четвертому питанню:

Слухали: Міченко Світлану, яка повідомила, що вона та Трубіна Тетяна  взяли участь у конкурсі проєктів, який реалізується у Вінницькій області за підтримки Британської ради в рамках проєкту «Активні громадяни», та уже пройшли курс навчань та отримали сертифікати про вдале завершення курсу, а також обговорили план проєкту  з в.о директором  КЗ «Райгородсьоїї публічної бібліотеки » Мовчан Галиною Василівною.

Присутні:

1. Жученко Володимир Вікторович