Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 12.03.2021 15:50

ОГОЛОШЕННЯ!
Райгородська  сільська рада
(адреса: с. Райгород, вул. Миру, 16)
оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад:

Спеціаліста відділу освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати.  Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.