Онлайн семінар з роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів

Дата: 09.03.2021 13:59

Повідомляємо про те, що в рамках заходів, направлених на мінімізацію кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл, а також надання державної підтримки галузі бджільництва у поточному році Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області 12 березня 2021 року об 11 год. буде проводитись онлайн семінар з роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл, надання держпідтримки галузі.

Запрошуємо прийняти участь в даному заході відповідального працівника територіальної громади.

Посилання для підключення до онлайн семінару: https://us02web.zoom.us/j/4467705908   ідентифікатор конференції: 4467705908