Відбулась 6 позачергова сесія Райгородської сільської ради 8 скликання

Дата: 03.03.2021 12:32

Сьогодні, під головуванням Райгородського сільського голови Віктора Михайленка, відбулась 6 позачергова сесія Райгородської сільської ради.  На сесії було присутні 12 депутатів.
     На порядку денному було розглянуто одне питання, яке стосується внесення змін до попереднього рішення сільської ради щодо перерозподілу коштів на утримання та розвиток автомобільних доріг та інфраструктури.
     Райгородська громада подає заявку на участь у відборі об'єктів комунальної власності у сфері дорожного господарства, тому на даний час розроблено проекти для капітального ремонту доріг (асфальтне покриття) в с. Райгород по вул. Шевченка та в смт. Ситківці по вул. Лісова. Участь у конкурсі передбачає не меньше 15% співфінансування з місцевого бюджету.