До уваги старостів Райгородської сільської ради:

Дата: 22.02.2021 11:18

ВІННИЦЬКИЙ  РЕГІОНАЛЬНИЙ  ЦЕНТР  ПІДВИЩЕННЯ  КВАЛІФІКАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ:

Згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (розпорядження голови облдержадміністрації № 841 від 31.12.2020 р.) в Вінницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації  24 лютого 2021 року відбудеться  навчання для старост сільських, селищних міських рад територіальних громад за короткостроковою програмою: «Розвиток сільської території. Статус старости та його повноваження» (І сесія).

Звертаємо Вашу увагу на те, що навчання буде проводитися в дистанційному режимі    за    допомогою    сервісу   «ZOOM».    Для   успішного    проведення       он-лайн семінару  потрібно зареєструватися  за  посиланням:   http://vincppk.vn.ua до 24 лютого 2021 року.

Початок он-лайн навчання  о 10.00.

За  інформацією з технічних питань звертайтесь за телефоном:

+38 (097) 237 99 33  Сергій Михайлович.