19 лютого об 11:00 буде проведено тиху акцію "Ангели пам'яті"

Дата: 18.02.2021 09:12

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Саме цього дня 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Це зроблено «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України»
     В зв'язку із цим, відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Райгородської сільської ради ініціює тиху акцію "Ангели пам'яті", що буде проведено 19 лютого 2021 року об 11:00. Учнями, вихованцями, педагогічними працівниками буде власноручно виготовлено та розміщено паперових білих ангелів на деревах та біля пам'ятних символів Революції Гідності та Героям Небесної Сотні.

Запрошуємо долучитись до акції "Ангели пам'яті" всіх небайдужих жителів громади!

Фото з сайту https://www.ukrinform.ua