Вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 16.02.2021 17:23

За багаторічною традицією в  смт. Ситківцях відбулась зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, присвячена 32-річчю виведенню військ з Афганістану, що відзначається щорічно 15 лютого.

Під час зібрання виступили учні Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з промовами та віршами присвяченими цій даті. Райгородський сільський голова Віктор Михайленко виразив співчуття рідним загиблих під час подій, що відбувалися в Афганістані в період неоголошеної війни з 1979-1989 р.р., а всім присутнім побажав здоров’я та довгих літ життя.

Фото без опису     Після урочистої частини ветерани разом з сільським головою Віктором Миколайовичем поклали квіти на могили воїнів-афганців, що поховані на кладовищах.