Райгородський сільський голова Віктор Михайленко продовжує виїзний прийом громадян. Сьогодні він побував в селах Семенки та Салинці.


     Люди зверталися в основному по питаннях благоустрою своїх сіл. Так в Семенках основне питання, яке підняли люди - це питання водогону. Велика проблема з водопостачанням села в літній період, коли засуха і йде масовий полив городів. Люди запропонували винести на загальне обговорення жителів можливість установки індивідуальних лічильників води в кожному домогосподарстві, яке користується загальним водогоном.

     Окрім того, були присутні представники ВСК "Родина", які взяли на себе зобов'язання зайнятись питанням свердловин, що на території села, а саме провести за необхідності очистку та відремонтувати водонапірну башту.


     В селі Салинці люди підготували цілий ряд питань, що також  стосуються благоустрою села.

     Серед них питання освітлення центральної вулиці, допомоги від сільської ради щодо благоустрою сільського кладовища та території біля церкви, сортування та вивіз ТПВ, комунікація з інтернет провайдерами щодо покриття села швидкісним інтернетом. Люди запропонували свою посильну допомогу в прибиранні прибережної зони біля р. Буг, що протікає біля села.