Вінницька область, Гайсинський район

Райгородський сільський голова Віктор Михайленко провів виїзний прийом громадян в Вищекропивянському та Ометенецькому старостинських окрузі (ФОТО)

Дата: 04.02.2021 16:24

Сьогодні Райгородський сільський голова Віктор Михайленко здійснив прийом громадян у Вищекропивянському та Ометенецькому старостинських округах.

Під час прийому громадянами були озвучені найважливіші питання для поліпшення рівня життя у населених пунктах. Насправді, проблеми у цих населених пунктах подібні, вони однаково потребують транспорту, ремонту доріг. Також наслідком таких прийомів буде окреме розпорядження, щодо прийому громадян працівниками відділу соціального захисту населення.  Проте найболючишим питанням всіх громадян є належне медичне обслуговування.

Усі перелічені питання особисто взяті на контроль головою громади.