Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 09:38

Шановні жителі Райгородської громади!

22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту Злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас  символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності!

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету Райгородської сільської ради. Бажаю усім  здорового прагматизму і щирої віри. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний час відстояти нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І СОБОРНІСТЬ. Не упустімо і цінуймо його.  Пам’ятаймо та шануймо наших героїв! Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за  Україну.

Зичу Вам і Вашим родинам здоров'я, щастя, благополуччя і злагоди.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Віктор Михайленко.