Увага конкурс!

Дата: 20.01.2021 14:02

Оголошуємо конкурс на кращий твір або вірш присвячений Дню Соборності України "В єдності сила" для молоді та дітей Райгородської громади.

На конкурс подаються тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися публічно, не фільмувалися та не оприлюднювалися, присвячені Україні та рідному краю.

Усі конкурсні роботи потрібно надіслати на електронну адресу raihorod-sr@ukr.net (з приміткою "На конкурс творів")  або передати у старостати громади.

Роботи приймаються до 26 січня (включно).

Переможці будуть визначені в трьох вікових категоріях:
          І категорія - 5-10 років,
          ІІ категорія - 11-17 років,
          ІІІ категорія - 18-30 років

Учасники та переможці отримають призи! Кращі роботи будуть опубліковані на сайті Райгородської громади та у інформаційному віснику. Результати конкурсу будуть оголошені 30 січня на сайті Райгородської громади.