ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 12.01.2021 11:16

ОГОЛОШЕННЯ!
Райгородська  сільська рада
(адреса: с. Райгород, вул. Миру, 16)

оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу інформаційного забезпечення та внутрішньої політики Райгородської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: Освіта не повна вища, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України, діючого законодавства України з питань місцевого самоврядування, законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів Мінфіну та інших законодавчих  актів, навики роботи з комп’ютером на професійному рівні, розробка сайтів, знання CMS WordPress, Joomla, професійне володіння програмним забезпеченням Microsoft Office, Adobe Premіere, Adobe Photoshop, навики написання статей на різну тематику, знання діловодства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 3-55-42