Увага!!! Оголошено набір до Молодіжної ради Райгородської громади.

Дата: 06.01.2021 09:08

Увага!!!

Оголошується набір до Молодіжної ради Райгородської громади.

Запрошуємо до співпраці активних молодих людей віком від 14 до 35 років, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у стратегічному управлінні громадою. Рада створюється з метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю усіх населених пунктів громади. Це потрібно для вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життєдіяльності громади. Що означає особисто для Вас вступ до Молодіжної ради:

1. Саморозвиток, розвиток лідерських і комунікаційних навичок.

2. Можливість обговорити з іншими молодими людьми свої проєкти та втілити їх у життя.

3. Можливість «прямого» спілкування з органами місцевого самоврядування.

4. Незалежна розробка пропозицій з культури, спорту, освіти та ін.

5. Важливий життєвий досвід та рядок в резюме, який оцінять роботодавці.

Якщо бажаєте стати членом Молодіжної ради, брати участь у навчаннях, тренінгах, семінарах, бути присутніми на засіданнях колегіальних органів Райгородської громади, подайте до сільської ради документи:

1. Заяву у відповідній формі (заява від батьків неповнолітнього представника) (скачати);

2. Біографічна довідка;

3. Копію паспорта громадянина України;

4. Дозвіл на обробку персональних даних (скачати).

Прийом документів з 11 січня по 01 лютого 2021 року, в Райгородській сільській раді, в старостатах Райгородської громади. Телефон для довідок: (0432) 35542.

Тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої громади!