Відбулось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування (фото)

Дата: 16.12.2020 18:42

Сьогодні, 16 грудня, Віктор Михайленко взяв участь у засіданні першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання.
     Як повідомляється на сайті облради Координаційна рада має стати платформою для напрацювання правильних та зрозумілих рішень, які відповідатимуть  вимогам й потребам сьогодення.
     В ході засідання присутні члени Координаційної ради підтримали пропозицію голови обласної Ради ухвалити рішення «Про утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради» , а також положення про її роботу.
     Координаційна рада – це єдиний дорадчий орган, де представлені усі громади Вінниччини. Райгородську громаду представлятиме Райгородський сільський голова Віктор Михайленко.

Фото без описуФото з сату Вінницької обласної ради https://vinrada.gov.ua