Віктор Михайленко обговорив питання щодо проблеми вивозу сміття з учнями Райгородської ЗОШ (фото)

Дата: 11.12.2020 13:22

Голова Райгородської ОТГ провів зустріч з учнями Райгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В рамках тижня правових знань «3D: думаємо, діємо, дбаємо» та проєкту «Ми за чисте довкілля» учні зустрілися з головою ОТГ, Михайленком Віктором Миколайовичем. Під час цієї зустрічі учасники обговорили питання щодо проблем вивозу та сортування сміття з територій населених пунктів Райгородської ОТГ.

Учні заручились підтримкою голови та запропонували свою допомогу щодо організації просвітницької діяльності щодо важливості сортування побутових відходів.

-  Будь-які ініціативи від молоді нашої громади завжди знайдуть підтримку в сільській раді та особисто в мене, як голови ОТГ. – наголосив Віктор Миколайович в підсумку діалогу з молоддю.

Фото зі сторінки фейсбук Ольги Маліновської