Сортуй сміття заради майбутнього!

Дата: 10.09.2020 15:44

Сортуй сміття заради майбутнього!

Сьогодні стартував проєкт зі встановлення сміттєвих баків у громаді, тому хочемо наголосити на тому, що сміття повинно бути трьох видів (що вказано на кожному контейнері):

1. Скло, пляшки, скляні вироби;

2. Папір, друкована продукція, картон;

3. Пластикові вироби, пластикові пляшки.

Основною метою є впровадження сортування сміття, тому встановлення в с. Райгород – це лише початковий етап. Просто ми хочемо вивчити відношення жителів до даного заходу, адже вивіз сортованих відходів буде здійснюватися спеціалізованим транспортом до переробних підприємств за рахунок громади (виключаючи вартість вторинної сировини), отже, якщо вміст контейнерів не буде відповідати вимогам, то відходи прийматися не будуть - тому не можна змішувати харчові та органічні з промисловими відходами, вони утилізуються окремо.

Це лише початок – надалі встановлення баків у всіх населених пунктах громади.

Ми хочемо дізнатися потребу і місце розміщення контейнерів по кожному населеному пункті.

Сподіваємося на Вашу співпрацю!!!