З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 21.08.2020 09:36

Шановні українці!

Прийміть найкращі вітання з нагоди свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України!

Ці дати втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення.

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не просто день народження держави, а й пам'ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на своїй  рідній українській землі. В серцях українців він став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми відстояли своє право продовжувати творити історію державності.

Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях.

Нехай у серцях завжди палає вогонь до праці і дій задля щасливого та мирного майбутнього нашої України.

З повагою, Виконавчий комітет та депутатський корпус Райгородської сільської ради (отг).