ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Дата: 09.04.2020 11:16

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-ПРОЄКТУ  РІШЕННЯ  РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ   НА 2021 РІК»

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання  пропозицій, зауважень фізичних осіб, суб’єктів господарювання , консультативно-дорадчих органів, виконавчий комітет Райгородської  сільської  ради повідомляє  про оприлюднення   проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Райгородської сільської ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території  Райгородської сільської ради  на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу.

Розробник  проекту  регуляторного акта – виконавчий комітет Райгородської сільської ради.

Повниий  текст  проєкту регуляторного акта та аналіз   його регуляторного впливу  розміщений на офіційному  сайті  Райгородської сільської ради  за адресою: https://raygorod-otg.gov.ua/docs/161031/ в рубриці «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження щодо проекту данного регуляторного акта приймаються у  письмовій формі   від фізичних   осіб  за особистим  підписом, від юридичних осіб  на фірмових бланках  протягом  30 календарних днів  з дати оприлюднення повідомлення  за  адресою : 22880,вулиця  Миру, буд.16, с.Райгород, Немирівський район, Вінницька область, електронна адреса: raihorod-sr@ukr.net

Телефон для довідок: (04331)35542