ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.12.2019 15:31

24 грудня о 10.00 год.
відбудеться чергова сесія Райгородської сільської ради

РАЙГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НЕМИРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 грудня 2019 року                          с. Райгород                                № 19

Про скликання чергової сесії
Райгородської сільської ради.

1. У відповідності ст.46 п.5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні скликати чергову сесію сільської ради 1-го скликання 24.12.2019 року о 10-й годині в приміщенні сільської ради.

2. На сесію винести питання:

2.1. Про сільський бюджет на 2020 рік.

2.2. Про організацію харчування дітей в ЗДО Райгородської сільської об’єднаної територіальної громади.

2.3. Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах Райгородської сільської об’єднаної територіальної громади.

2.4. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких мають відбувати стягнення особи, порушники, яким постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в 2020 році.

2.5. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких мають відбувати кримінальне покарання особи, засуджені у вигляді громадських робіт в 2020 році.

2.6. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких мають відбувати стягнення особи, порушники, яким постановою суду накладено адміністративне

стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт в 2020 році.

2.7.3емельні питання.

2.8.Різне.