ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ  шістнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку

Дата: 05.06.2019 08:16

Рішенням Конкурсної ради XVІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визнано   ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ  шістнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад в  2019 році:

1) «Райгородське  спортивно-розважальне містечко «Країна мрій» -  будівництво спортивно-ігрового дитячого майданчика  на території Райгородської сільської ради  в селі Райгород  Райгородської об’єднаної територіальної громади , яке включає придбання та встановлення дитячих  спортивних комплексів, гойдалок, каруселей та інших елементів  майданчика.

2) Тепле «Сонечко» - заміна вікон та  вхідних дверей  на енергозберігаючі в   дошкільному закладі освіти  «Сонечко» с. Семенки Райгородської об’єднаної територіальної громади.