Райгородська  об’єднана територіальна громада  висловлює подяку Мрочко Ярославу Ярославовичу, за надану спонсорську допомогу  в розвитку культурного життя громади. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

    Райгородський будинок культури поповнився новими музичними інструментами: сопілками, гітарою, баяном, а також двома чудовими, так необхідними піаніно. Крім того, Ярославом Ярославовичем було виділено кошти для професійного налаштування інструментів. Також  забезпечено муз. кімнату професійною літературою,  потрібними меблями та елементами декору,  для демонстрації досягнень та здобутків, у подальшому музичному навчанні молодого покоління усієї громади.

    Наш благодійник являється жителем с. Салинці, тому залишається небайдужим до соціально-культурного розвитку громади . Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є саме такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

      Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!