День Перемоги 2017

Дата: 18.05.2017 15:03

2017-05-09

Біля пам'ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм присвячений дню Перемоги над фашиськими загарбниками у другій світовій війні.

Присутні були односельчани та ветеран війни Матвійчук Тихін Іванович.

Напочатку сільський голова Махиня Костянтин Костянтинович привітав ветерана та усіх присутніх зі святом.

Учні місцевої школи зачитали імена всіх жителів нашого села-учасників бойових дій.

Також відбулось покладання вінків та квітів жителів села до пам’ятників загиблим воїнам.

Директор будинку культури Суркова О.К. виконала декілька пісень: "Ты же выжил солдат", "журавли", "Перемога".

Ветерану та учасникам АТО були вручені грошові виплати.

Під кінець свята усіх присутніх частували смачним короваєм.

На сайті Райгородської сільської бібліотеки ви також можете переглянути фото цієї події.

(http://rayhorod-biblioteka.edukit.vn.ua/gallery_and_documents/galereya/foto_zhittya_gromadi/9_travnya_2017/)