ЗДО « Сонечко» с. Червоне

Червонянський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Директор – Орбан Галина Василівна.

Червонянський ЗДО «Сонечко» комбінованого типу розпочав функціонування у  листопаді 2002 році. У своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України та іншими нормативно – правовими актами, власним Статутом та колективним договором.

Мова навчання та виховання дітей у закладі – українська  . Головні пріоритетні напрямки роботи дошкільного закладу : Забезпечення повноцінного фізичного та психічного здоров я ; Розкриття здібностей і можливостей дитини, сприяння розвиткові життєдіяльності дошкільнят

Засновником закладу дошкільної освіти є  Райгородська сільська рада, яка здійснює фінансування дошкільного навчального закладу, його – матеріальне забезпечення, харчування і медичне обслуговування.

Заклад дошкільної освіти розрахований на 15 місць, а в      2021 – 2022 н.р. в ньому виховувалося 12 дітей . У дошкільному закладі функціонує одна різновікова група.

Зарахування дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється на підставі заяв  батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини,  свідоцтва про народження дитини. Навчальний рік в дошкільному закладі почався з 1 вересня 2021 року і закінчився 31 травня 2022 року.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи затверджується і погоджується з районним відділом освіти.

За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 15 місць для дітей віком від 2 до 6(7) років.

У навчальному році укомплектована 1 різновікова група.

Цього року до закладу подано 15 заяв , з них:

• дошкільного віку –3дітей;

Контингент батьків соціально благополучний.

Навчально – виховний процес у дошкільному закладі забезпечують 5 працівників:

• молодшого обслуговуючого персоналу – 2 працівники (кухар, помічник вихователя);
  • опалювач-1 працівник
  • педпрацівників  – 3 працівники (директор , вихователь, муз.керівник).

З них мають:

• повну вищу освіту, - 2
  • середню спеціальну, - 1

Адміністрація  створює оптимальні умови для постійного професійного зростання педпрацівника  з урахуванням можливостей  працівника. Забезпечена  методична база, а саме: навчальні програма «Дитина»,  посібники, консультації, поради для вихователя.

У закладі є кімната ,яка могла б слугувати одночасно актовою залою та кімнатою для спортивних занять. Проте  тут потрібні незначні капіталовкладення.