ЗДО "Пролісок" с. Ометинці

Комунальний заклад  Ометинецький заклад дошкільної освіти «Пролісок» Райгородської сільської ради Вінницької області

було відкрито 1 вересня 2017 року Мельниківською ОТГ за підтримки мецената Павла Каленича при Ометинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. (фото)

В садочок прибуло 13 діток. Задоволені відкриттям садочка були і батьки, і діти. Адже в селі багато років не було дошкільного навчального закладу, ще був при колгоспі (і то сезонний). (фото кімнат)

В закладі функціонує 1 різновікова група. (фото-діти в групі)

Обслуговує  вихованців 5 працівників.(фото працівників)

Життя вирує в садочку, змінюються діти. Дошкільний заклад працює 6 рік, вже випущено 18 дітей. (фото випускників)

Це наш перший випуск.

На даний час в ЗДО «Пролісок» кількість вихованців зменшилась, всього 11, з них двоє діток перебувають за кордоном. Випускників у 2022-2023 році буде лише двоє.

При відкритті навчального закладу ТОВ «Ситковецьке» на розвиток садочка надали грошову допомогу. Було придбано дидактичні та демонстраційні матеріали на заняття, музичні інструменти, конструктор, розвиваючі ігри та ін. В 2020 році було облаштовано для діток куточок відпочинку, придбано дитячий диван за благодійні кошти Рогальського Миколи Миколайовича. (фото-діти на дивані)

В 2021 році ТОВ «НемирівЛатІнвест» придбало для роботи закладу принтер.  Директор Руслан Вікторович Броварник зі своїми колегами сам і привіз його. За що ми дуже вдячні.

Діти із задоволенням розфарбовували букви.(фото)

Надають допомогу і батьки.

Ігровий майданчик виготовлений руками батьків.(фото)

Щира подяка батькам, дідусям, працівникам садочка, а також ліснику Миколі Олександровичу Мокрицькому за матеріал виділений для будівництва  майданчика та Олегу Олександровичу Голоті за виготовлення пісочниці.

Радують діток на свята новорічними подарунками  і підприємці, і орендарі земель, і сільська рада. Щира подяка всім за надану допомогу. Адже діти – це наша радість і вони потребують тільки найкращого…(фото)

Вихованці  радують нас щоденно своєю присутністю, тішать розмовами, милують очі своєю дитячою неповторністю, зігрівають душі і серця. А під час проведення заходів ми гордимось ними, що вони такі розумашечки. (фото)