A A A K K K
для людей із порушенням зору
Райгородська громада
Вінницька область, Гайсинський район

ЗДО "Сонечко" с. Нові Обиходи

  Комунальний заклад
«Новообиходівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Райгородської сільської ради

Немирівського району Вінницької області

      Скорочена назва закладу: КЗ «Новообиходівський ЗДО «Сонечко». 

     Юридична адреса закладу: 22856, Вінницька область, Немирівський район,  село Нові Обиходи, вул. Мельника 26. 

     Заклад є комунальною власністю Райгородської об’єднаної територіальної громади в особі Райгородської сільської ради.

     Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді та оздоровленні дітей, створення умов для фізичного, розумового і духовного розвитку.

     Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості,  розвиток творчих здібностей, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. .

     Новообиходівський ЗДО забезпечує догляд за дітьми від 2,5 років до 6-7 років.

     Заклад працює за базовою програмою дошкільної освіти «Дитина» затвердженої МОН України.

     ЗДО «Сонечко» розпочав свою діяльність з 3 грудня 2012 року. У закладі працює одна різновікова група. У ній виховується 16 дітей. Робота в дитячому садку ведеться українською мовою. Заклад розрахований на дев᾿ятигодинне п᾿ятиденне перебування дітей. Заклад дошкільної освіти повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом.

     Директор ЗДО - Закернична Дарія Віталіївна

     Презентація закладу

     Приміщення закладу дошкільної освіти обладнане всім необхідним інвентарем: групова кімната, музична зала, ігрова, спальня, роздягальня, туалетна кімната, обладнанні необхідними меблями, відповідно до росту та вікових особливостей дітей, які відповідають санітарним вимогам, естетично оформлені.

     В ігровій кімнаті створено відповідне розвивально-ігрове середовище, яке враховує вік дітей і програмові  вимоги. Ігрова забезпечена в достатній кількості іграшками, ігровими посібниками, які відповідають віковим особливостям дітей. Вони розміщенні в різних ігрових зонах, які сприяють розвитку особистості дошкільнят та їх творчих здібностей.

     У ЗДО «СОНЕЧКО» є кухня, пральна кімната.

     В закладі є куточок обладнаний спеціальними шафами, в яких зберігається художня та методична література, посібники для проведення занять. Куточок природи, музичний куточок, театральний куточок, спортивний куточок.

     ЗДО «Сонечко» має можливості для зміцнення здоров᾿я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності, тому головним напрямком роботи закладу – фізкультурно-оздоровчий, бо ж немає важливішого за здоров᾿я наших дітей.

     Найважливіша частина життя закладу дошкільної освіти - це щоденна праця усього педагогічного та обслуговуючого персоналу, проведення цікавих занять, творча робота (малювання, ліплення, танці, співи). В закладі постійно проводяться розваги для дітей, привітання іменинників, такі свята як Свято Осені, Миколая, Новий Рік, Свято весни, Випускний. Проведення свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

     Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь