Вінницька область, Гайсинський район

ЗДО "Сонечко" с. Нові Обиходи

Комунальний заклад
«Новообиходівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Райгородської сільської ради

Немирівського району Вінницької області

Скорочена назва закладу: КЗ «Новообиходівський ЗДО «Сонечко».

Юридична адреса закладу: 22856, Вінницька область, Немирівський район,  село Нові Обиходи, вул. Мельника 26.

Заклад є комунальною власністю Райгородської об’єднаної територіальної громади в особі Райгородської сільської ради.

Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді та оздоровленні дітей, створення умов для фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості,  розвиток творчих здібностей, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. .

Новообиходівський ЗДО забезпечує догляд за дітьми від 2,5 років до 6-7 років.

Заклад працює за базовою програмою дошкільної освіти «Дитина» затвердженої МОН України.

ЗДО «Сонечко» розпочав свою діяльність з 3 грудня 2012 року. У закладі працює одна різновікова група. У ній виховується 16 дітей. Робота в дитячому садку ведеться українською мовою. Заклад розрахований на дев᾿ятигодинне п᾿ятиденне перебування дітей. Заклад дошкільної освіти повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом.

Директор ЗДО - Закернична Дарія Віталіївна

Презентація закладу

Приміщення закладу дошкільної освіти обладнане всім необхідним інвентарем: групова кімната, музична зала, ігрова, спальня, роздягальня, туалетна кімната, обладнанні необхідними меблями, відповідно до росту та вікових особливостей дітей, які відповідають санітарним вимогам, естетично оформлені.

В ігровій кімнаті створено відповідне розвивально-ігрове середовище, яке враховує вік дітей і програмові  вимоги. Ігрова забезпечена в достатній кількості іграшками, ігровими посібниками, які відповідають віковим особливостям дітей. Вони розміщенні в різних ігрових зонах, які сприяють розвитку особистості дошкільнят та їх творчих здібностей.

У ЗДО «СОНЕЧКО» є кухня, пральна кімната.

В закладі є куточок обладнаний спеціальними шафами, в яких зберігається художня та методична література, посібники для проведення занять. Куточок природи, музичний куточок, театральний куточок, спортивний куточок.

ЗДО «Сонечко» має можливості для зміцнення здоров᾿я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності, тому головним напрямком роботи закладу – фізкультурно-оздоровчий, бо ж немає важливішого за здоров᾿я наших дітей.

Найважливіша частина життя закладу дошкільної освіти - це щоденна праця усього педагогічного та обслуговуючого персоналу, проведення цікавих занять, творча робота (малювання, ліплення, танці, співи). В закладі постійно проводяться розваги для дітей, привітання іменинників, такі свята як Свято Осені, Миколая, Новий Рік, Свято весни, Випускний. Проведення свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.