Райгородський ліцей

Навчання дітей в містечку Райгород роз­почато з 1862 року, а в 1888 році відкрита церковно-приходська школа, для якої було збудовано спеціальну будівлю, яка збереглася до цього часу.
     Приміщення школи були малими, тому в 1970 році добудували корпус для молодших класів, та хімічний і фі­зичний кабінети, столову й майстерню, а в 1985 році побудували спортзал. В них і до цього часу тут навчаються діти.
     Сьогодні заклад освіти продовжує надавати навчальні послуги дітям, які проживають не лише в селі Райгород, а й у селах Н. Кропивна, Семенки, Мар’янівка , Слобідка, Червоне, Нові Обиходи.
  Загальна кількість здобувачів освіти - 150. Діють різні гуртки, проводяться цікаві свята, конкурси.
  Педколектив докладає максимум зусиль, щоб навчання учнів було цікавим і сучасним.
   У Райгородському ліцеї працює дружний колектив педпрацівників, які мають високий профессіоналізм та досвід викладання. Учителі докладають неабияких зусиль для того, щоб знайти підхід до кожного учня, відкрити талант, закладений Богом та природою. Завдяки цьому у ліцеї багато учнів навчаються на високому та достатньому  рівнях, стають переможцями олімпіад, конкурсів з різних предметів.

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у минулому році стали Вільчинський Дмитро (ІІІ місце з біології), Луків Мар'яна (ІІ місце з історії). Бронзовим призером (ІІІ місце) у ХІІ Всеукраїнському конкурсі з англійкої мови «Гринвіч» став Вільчинський Дмитро. Дядюк Максим, випускник нашого ліцею, при складанні НМТ отримали 200 балів з математики.
    Також дуже гарним показником професійності нашого педколективу є те, що дуже великий відсоток випускників нашого ліцею вступають до вищих навчальних закладів, де також гарно навчаються та дістають дуже гарні відгуки про їх попередню підготовку.

Адреса офіційного web-сайту: https://rayhorod.e-schools.info