Новини

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ  ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ  ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ

До уваги роботодавців !

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ: До уваги роботодавців !

13:11 24.06.2019

УВАГА! Запрошуємо на зустріч !

УВАГА! Запрошуємо на зустріч ! Немирівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості запрошує  всіх бажаючих отримати інформаційно-консультаційні послуги:

14:43 20.06.2019

Підприємство «Немирівський комбінат кооперативної промисловості» запрошує на постійну роботу

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:      Підприємство «Немирівський комбінат кооперативної промисловості» (м. Немирів, вул. Соборна, 97)

13:36 19.06.2019

Запрошуємо на роботу

09:46 13.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ  ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ: ОГОЛОШЕННЯ

08:46 10.05.2019