Українська академія лідерства оголошує старт набору студентів

Українська академія лідерства оголошує старт набору студентів        Найамбітніші підлітки України отримають грант на навчання у 10 000 доларів. Українська академія лідерства відкриває прийом заявок на 2019 навчальний рік для випускників шкіл та коледжів віком від 16 до 18 років з усіх регіонів України.

13:56 17.12.2018

Новий дитячий майданчик в с. Коржівка

В середині  листопада проведено  будівництво  дитячого  майданчика  в с. Коржівка Немирівського району Вінницької області .  Проект  включає придбання та встановлення  дитячого спортивно- ігрового  комплексу,  каруселі , гойдалок.

15:39 19.11.2018

В с. Нові Обиходи відкрито новий спортивний майданчик

На початку листопада проведено  будівництво  спортивного майданчика  в с.Нові Обиходи Немирівського району Вінницької області на території Новообиходівської школи, яке включає придбання та встановлення спортивних  тренажерів.      Реалізовано   проект-переможець   15-го  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2018 року «Спорт – здоров’я громади , а отже  іі успішне майбутнє». Учасники фінансування об’єкту :

09:36 14.11.2018

У нас з'явилась власна сторінка у Facebook

Раді повідомити Вам, що ми стаємо ще ближчими до громади! Райгородська сільська рада (отг) тепер має власну сторінку у популярній соціальній мережі Facebook, на якій публікуються новини, оголошення, події та яскраві моменти життя нашої громади.  -  https://www.facebook.com/raihorod.sr

10:24 25.04.2018

Інформація про грант для студентів вінницької області на сплату навчання

Інформація про грант для студентів вінницької області на сплату навчання        Конкурс для студентів (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкриті 2 номінації (від двох компаній-спонсорів). Участь у конкурсі безкоштовна. Деталі конкурсу можна прочитати за посиланням:

11:38 05.04.2018