A A A K K K
для людей із порушенням зору
Райгородська громада
Вінницька область, Гайсинський район

Увага! Інформація щодо реєстрації місця проживання

Дата: 28.06.2023 19:19
Кількість переглядів: 45

Карта

Реєстрація місця проживання!

     Звертаємо увагу мешканців Райгородської  територіальної громади, що з 01 січня 2022 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".

     З 01.01.2022 реєстраційний збір становить:

     37,22 грн – у випадку звернення особи протягом встановленого Законом терміну (протягом 30 днів з моменту зняття з реєстрації; для реєстрації новонароджених дітей – протягом 3 місяців з дня державної реєстрації);

     62,03 грн – у випадку звернення особи з порушенням встановленого Законом терміну (понад 30 днів).

     У випадку реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу.

     Адміністративний збір розрахований відповідно до ст. 6 Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" у розмірі:

     1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку, - за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання;

      2,5 відсотка вищевказаного прожиткового мінімуму, – за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

     УВАГА!!!! За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання/реєстрація місця проживання).

     Нагадуємо, що жителі Райгородської  територіальної громади можуть здійснити реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи у Центрі надання адміністративних послуг  в смт. Ситківці по вулиці Центральна, 123, в Територіальному Підрозділі  Центру надання адміністративних  послуг в селі Райгород  вулиця Миру, 16а.

 

фото: http://www.barristers.com.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень