Райгородська ТГ отримала диплом про перемогу у конкурсі "Комфортні громади" 2021-2022 р.р.

Дата: 23.02.2022 16:37

Райгородська сільська рада сьогодні отримала диплом про перемогу в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» із проєктом «Бібліотека, як простір духовного відродження громади».

Завдяки конкурсу, в цьому році буде залучено в громаду додатково 220 137,00 грн. з обласного бюджету. Загальна вартість проєкту – 314 482,00 грн. На ці кошти буде закуплено та рівномірно розподілено по бібліотеках громади  обладнання та матеріали, а саме:

1. Телевізор – 2 шт.

2. Ноутбук – 2 шт.

3. Стаціонарний комп’ютер (моноблок) – 3 шт.

4. Проектор – 2 шт.

5. Інтерактивна дошка – 1 шт.

6. Стіл-трансформер – 3 шт.

7. Стелаж-трансформер – 3 шт.

8. М’які меблі (диванчик) – 5 шт.

9. Крісло-мішок – 20 шт.

10. Екран для проектора – 2 шт.

Фото зі сторінки Facebook Вячеслава Соколового https://www.facebook.com/sokolovyy/