В Райгородській громаді проходить  всеукраїнська тиха акція "Ангели пам’яті".

Дата: 18.02.2022 20:30

Щороку, після Революції Гідності, українці по всьому світу, розвішують білих паперових ангелів та запалюють лампадки у пам’ять про загиблих у розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Ми повинні пам’ятати героїв, котрі віддали своє життя за наше краще майбутнє, а також допомогли усвідомити багатьом людям те, що за себе і свою країну потрібно боротися.

Сьогодні ми чітко розуміємо усі нові виклики і доля знову хоче, щоб ми продемонстрували свою єдність, щоб українці підтримували один одного та всі разом йшли до однієї мети сильної, демократичної, процвітаючої України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)