Відділ соціального захисту населення інформує:

Дата: 29.04.2021 13:24

Відділ соціального захисту населення інформує:

ВАЖЛИВО

для отримувачів виплати пенсій та грошової допомоги

Кабінет Міністрів України схвалив постанову „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

Згідно постанови всі виплати пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачі будуть отримувати на банківські рахунки.

Можливість адресної доставки пенсій та соцвиплат залишать лише для 4 категорій осіб:

- людей з інвалідністю І групи,

- осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,

- осіб, які досягли 80-річного віку,

- одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Ці категорії осіб можуть обрати між адресною доставкою компанією, відібраною на конкурсі, та банківським рахунком.

Усі інші особи з 1 вересня 2021 року отримуватимуть виплати лише через поточні рахунки уповноважених банків.

Рекомендуємо в найкоротші терміни обрати уповноважений банк та надати відповідним установам довідки про відкриті рахунки для здійснення виплат.

У разі, якщо до 01 вересня 2021 року отримувач виплат не матиме рахунку, його відкриють за зверненням органів Пенсійного фонду України або органів соціального захисту.

Відділ соціального захисту населення
Райгородської сільської ради