Вінницький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» інформує:

Дата: 19.02.2021 11:55

Вінницький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» інформує:

Радники регіонального офісу надають постійну підтримку органам місцевого самоврядування проводячи навчальні заходи та консультуючи посадових осіб громад.

В цьому році ми підготували навчальну програму для депутатів сільських, селищних та міських рад. Підчас заходу учасники ознайомляться з наступними питаннями:

- Статус, права та обов’язки депутатів місцевих рад.
     - Участь депутатів в роботі ради.
     - Робота з виборцями та звітування депутатів місцевих рад.
     - Антикорупційна політика.
     - Бюджетний процес в громадах.

Відповідно до цього запрошуємо депутатський корпус Райгородської сільської ради на онлайн семінар «Навчання для депутатів місцевих рад для Райгородської (у т.ч. Джулинської, Теплицької, та Бабчинецької) громад», яке пропонуємо провести в форматі онлайн 25 лютого (четвер) з 09:30 до 13:00 год. Також під час зустрічі з радниками регіонального офісу можна буде обговорити й інші актуальні питання роботи сільської ради.

Просимо заповнити список учасників семінару згідно додатку 1 та надіслати за адресою: vitalii.shvets@giz.de .

Посилання для приєднання до онлайн зустрічі буде надіслано за день до заходу.