До уваги роботодавців!

Вінницький  обласний  центр  зайнятості
Немирівська   районна  філія
Вінницького обласного центру зайнятості

вул. Соборна, 93-б, м. Немирів, Вінницька обл.22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88
E-mail : nem.rcz@gmail.com. Код ЄДРПОУ  20088126

До уваги роботодавців
Вінницької області

Шановний роботодавцю!

У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills» кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти. Один з компонентів цієї програми – опитування роботодавців Вінницької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей, - має на меті розбудувати комплексну систему аналізу регіональних ринків праці.

Ваше підприємство шляхом випадкового відбору потрапило до вибірки опитування.

Опитування буде проводитись незалежною компанією УРА (www.vpa.com.ua) протягом жовтня-листопада поточного року. Просимо Вас сприяти проведенню опитування та надати відповідну інформацію інтерв’юерам компанії УРА, що звертатимуться до Вашого підприємства.

Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки інформація, отримана в його результаті допоможе більш якісно та повно забезпечувати кадрові потреби роботодавців та спрямувати бюджетні інвестиції на підготовку найбільш потрібних спеціалістів.

З повагою директор                                       Л.С. Мельник