Щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин суб'єктами господарювання сфери будівництва

Дата: 16.03.2020 09:34

Немирівська районна філія Вінницького ОЦЗ активно долучилась до проведення інформаційно-роз»яснювальної кампанії щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин суб'єктами господарювання сфери будівництва.

Директором Немирівської районної філії ВОЦЗ Мельник Людмилою було проведено зустріч із керівництвом  підприємства Філія "Немирівський райавтодор" ДП "Вінницький облавтодор". Роботодавця проінформовано про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про оплату праці», «Про рекламу», щодо неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладення трудового договору.