Фінансова підтримка суб’єктів мікропідприємництва «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 24.02.2020 14:15

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ
ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Фінансова підтримка суб’єктів мікропідприємництва

«Доступні кредити 5-7-9%»

В рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва  «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 №28 «Про затвердження Порядку надання фінансові державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» (далі – Програма).

Дія Програми поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність, та спрямована на розширення діяльності мікро- та малого бізнесу, сприяння їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню трудових мігрантів.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть отримати за посиланням https://5-7-9.gov.ua/.

Звертаємо увагу, що в рамках реалізації Програми передбачено проведення регіональних навчальних та консультаційних семінарів для підприємців за участю Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки, державної служби зайнятості, Фонду розвитку підприємництва та представників банків-учасників Програми.  Зокрема, у Вінниці такий семінар відбудеться 25.02.2020 р. з 9.30 по 15.00 в готелі «Франція» (м. Вінниця, вул. Соборна, 34)

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

24.02.2020р.